Sosyal Medyada Biz

RATIONAL iCombi Pro ÖZELLİKLERİ

iCombi Pro sıradan bir buharlı kombi fırından fazlasıdır.
Dünyada gerçek zekayla donatılmış ilk ve tek pişirme sistemi, yemeklerin hazırlanmasında devrim yaratmıştır. Çünkü artık ideal sıcaklığı, nemi veya hava hızını ayarlamanız ve sürekli olarak ayarları düzeltmekle uğraşmanız gerekmiyor. İstediğiniz pişirme sonucunu girin, yeter. Sadece az pişmiş mi yoksa iyi pişmiş mi, renklerinin açık mı koyu mu, dışlarının çıtır çıtır mı yumuşak mı, yemeklerinizde nasıl sonuçlar istiyorsanız onu belirtin. Mükemmel pişirme sonucu elde etmenin formülü bu kadar basit: ürünü seçin, yükleyin, işte oldu! – kullanıcının müdahalesine gerek kalmadan. Sadece 1 m² alanda ızgara, fırınlama, kızartma, buharda pişirme, kaynatma kısık ateşte buğulama veya haşlama yapabilirsiniz. Üstelik et, kümes hayvanı, balık, sebze, yumurtalı yemekler, unlu mamuller veya tatlı olması; 30 kişiye mi yoksa binlerce kişiye mi yemek hazırladığınız da hiç fark etmez.

5 Duyu İle Donatıldı

5 duyuyla donatılan ünite, ideal pişirme haznesi şartlarını hisseder, ürünlerin boyutunu, durumunu ve miktarını algılar, sizinle birlikte düşünerek bir yemeğin nasıl optimum şekilde pişirileceğini bilir, kullanıcısının hangi alışkanlıklara ve tercihlere sahip olduğunu öğrenir ve hatta iletişim kurar.

Raf Gösterimli LED Aydınlatma

Raf Gösterimli LED Aydınlatma

Rational LED aydınlatma sistemi, pişirme haznesinin ve her yönüyle tüm rafların en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlar. Ürünlerin rengini olduğu gibi gösteren bir ışık kullanılmıştır. Tasarruflu ve uzun ömürlüdür. Yeni raf gösterimi artık iLevelControl uygulamasının kullanımını daha da kolaylaştırıyor: hangi rafın ne zaman yükleneceği veya boşaltılacağı, yanıp sönen bir ışıkla gösterilir.
3 kat camlı pişirme haznesi kapısı.

3 kat camlı pişirme haznesi kapısı.

Rational Fırınların sahip olduğu En modern ısı yansıtıcı kaplamalı üç kat cam, ısı kaybını sıfıra indirir. Bu sayede % 10 enerji tasarrufu sağlarsınız. Bütün katlar temizlenebildiğinden, görüntü kalitesi yıllarca bozulmaz.
Enerji tüketim gösterimi

Enerji tüketim gösterimi

Rational size enerji tüketimini de takip edebileceğiz bir sistem sunuyor. Tek bir pişirme işleminin ne kadar enerji gerektirdiği ve günde ne kadar enerji gerektiği sürekli olarak gösterilir. Veriler hem ekrandan görülebilir hem de indirilip kaydedilebilir.
Geri çekme otomatikli entegre el duşu

Geri çekme otomatikli entegre el duşu

Tazyik ayarı ve ergonomik tasarım, suyla soğutma, kaba temizliği ve yemeğin sulandırılması işlemlerini daha da kolaylaştırır. Entegre kapatma ve su blokaj otomatiği optimum güvenlik ve hijyen sağlar.
Taze buhar jeneratörü

Taze buhar jeneratörü

En yüksek yiyecek kalitesini buharda pişirme işleminde de elde etmek istiyorsanız buhar jeneratörü vazgeçilmezdir. % 100 hijyenik taze buhar, örneğin haşlama gibi düşük sıcaklık aralığında bile en üst düzeyde buhar doygunluk sağlar. Temizleme işlemi sırasında buhar jeneratörünün kireci otomatik olarak giderilir. Dolayısıyla pahalı su yumuşatma önlemleri alınması gerekmez.
Boylamasına raflar

Boylamasına raflar

Boylamasına rafın dar kapı açıklığı sayesinde, ala carte çalışılırken kapıyı sık sık açıp kapatsanız bile çok daha az enerji kaybı olur. Ayrıca kapının açılış çapının küçük olması dolayısıyla daha az yer kaplar. Küçük miktarlar için 1/3 ve 2/3 GN kaplar da kullanılabilir.
6 noktalı akıllı sensör

6 noktalı akıllı sensör

SCC Fırınlarda bulunan Merkez sıcaklık sensörü doğru yerleştirilmese bile bu sensör, ürünün en soğuk noktasını hesaplar. Böylece bütün ürünler tam kıvamında pişer.
ClimaPlus Control

ClimaPlus Control

Rational Fırın patentli teknolojisi Clima Plus Control sayesinde Nem, pişirme haznesindeki sensörler aracılığıyla sürekli olarak hassas bir şekilde ölçülür ve yapılan ayara göre düzenlenir. Gerektiğinde sistem nem fazlasını çeker veya buhar jeneratörü aracılığıyla ortama nem ekler.
Kapı damlama kabı

Kapı damlama kabı

Kendinden tahliyeli entegre kapı damlama kabı, su birikintisi oluşumunu engelleyerek çalışma güvenliğini ve hijyeni artırır.
Maksimum 300°C pişirme haznesi sıcaklığı

Maksimum 300°C pişirme haznesi sıcaklığı

iCombi Pro ünitesinin son derece dayanıklı yapısı sayesinde sürekli kullanımda bile 300°C’lik pişirme haznesi sıcaklığı elde edilebilir. Böylece büyük miktarda ızgara veya kurutmadan kızartma gibi özel uygulamalar da yapılabilir.
Santrifüjlü yağ ayrıştırma sistemi

Santrifüjlü yağ ayrıştırma sistemi

Bu sistem sayesinde Yağ filtrelerinin değiştirilmesi veya temizlenmesi gerekmez. Buna rağmen pişirme haznesinin havası sürekli temiz kalır. Her zaman tadını koruyan lezzetler elde edersiniz.
Konumlama yardımı

Konumlama yardımı

Rational Patentli konumlama yardımı, sıvı, yumuşak veya çok küçük parçalı ürünlerde merkez sıcaklık sensörünün doğru şekilde yerleştirilmesini kolaylaştırır.
Dinamik hava sirkülasyonu

Dinamik hava sirkülasyonu

Pişirme haznesinin özel geometrisi, ayrıca dönme yönünü ve hızını akıllı bir şekilde malzemeye uyarlayan güçlü fan sayesinde ısı, pişirme haznesine daima optimum bir şekilde dağıtılır. Böylece, tam yüklemede bile mükemmel yemek kalitesi garantilenir. Entegre fan pervane freni anında tepki verir ve kapı açıldığında pervaneyi hemen durdurur.
RATIONAL USB bellek

RATIONAL USB bellek

Entegre USB arabirimi sayesinde, HACCP ve servis verilerinin dışa aktarılması ve pişirme programlarının USB belleğe kaydedilmesi mümkündür. Aynı şekilde yazılımınızı da kolayca güncelleştirebilirsiniz.
Pişirme haznesi sızdırmazlık elemanı

Pişirme haznesi sızdırmazlık elemanı

Rational SCC fırınların sahip olduğu Kolayca takılıp çıkarılabilen yeni kapı contası, önceki modele kıyasla çok daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. 300°C sıcaklığa bile dayanır. Herhangi bir alet veya teknik servis desteğine gerek kalmadan değiştirilebilir.